Modlitwa

jesus 753063 640

 

Panie Jezu Chryste, wyznajemy Ciebie Królem Wszechświata. Cokolwiek stworzone zostało dla Ciebie istnieje. Wypełniaj przez nas wszystkie Twoje prawa. Odnawiamy nasze przyrzeczenia chrztu świętego. Wyrzekamy sie grzechu i szatana i wszytkiego co do zała prowadzi. Obiecujemy życ w wolności dzieci Bożych, a przede wszystko czynić wszystko, oby zwyciężyły prawa Twego Królestwa Prawdy, Sprawiedliwości, Miłości i Pokoju. Amen.

Skrzynka intencji

497px Pióro i kałamarz.svg

Odwiedziny

Liturgia dnia

Koncert kolęd i pastorałek

Zapraszamy na Koncert kolęd i pastorałek młodzieżowego Kwartetu smyczkowego GIOCOSO, który odbędzie się 3. stycznia br., o godz. 18.00 w naszym kościele.

REPERTUAR

Kolędy Polskie:

Cicha Noc
Lulajże Jezuniu
Gdy śliczna Panna
Mizerna Cicha
Oj maluśki
Hej w dzień Narodzenia
Dzisiaj w Betlejem

Utwory Zagraniczne:

Adeste Fideles
We wish You a Marry Christmas
Amazing Grace
Carol of the Bells (wersja instrumentalna)
Jingle Bells (wersja instrumentalna)
Santa Claus is coming to town (wersja instrumentalna)
O Christmas Tree (O Tannenbaum)

Opcjonalnie: (instrumentalnie)
Panis Angelicus
Aria na strunie G
Kanon Pachelbela
Little drummer boy - Pentatonix

Projekt świetlicy parafialnej

 

Projekt autorstwa Jakuba Heciaka.

Wyjazd na mecz

WYJAZD NA MECZ PIŁKI RĘCZNEJ
VIVE TAURON KIELCE - PARIS SAINT GERMAIN

29 sierpnia 2015 r. (sobota) o godz. 1515 odbędzie się
w Arenie Kraków towarzyski mecz piłki ręcznej:
Vive Tauron Kielce - Paris Saint Germain.
Klub Vive pragnie zaprosić jak najwięcej kibiców z naszego regionu na ten mecz, dlatego zdecydował się refundować koszty transportu.
Jest to świetna okazja na ciekawy wyjazd grup parafialnych i ministranckich na zakończenie wakacji.
Zarówo w zespole Vive, jak i PSG grają najlepsi szczypiorniści Europy. Dodatkowo odbędzie się on w pięknej, nowoczesnej hali, gdzie rozgrywane będą przyszłoroczne Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej. Hala znajduje się w niedaleko Aquaparku.


Cena biletu 15 zł.

Zainteresowani proszeni są o kontakt do piątku 07 sierpnia 2015 r. do ks. Marcina.

więcej o meczu:
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150629/VIVE/150628757

BILET dla Siostry Małgorzaty

IMG 6635"Bilet dla Sr. Małgorzaty Lech". Pod takim hasłem parafia Chrystusa, a szczególnie nasza grupa młodzieży, rozpoczęła akcje wsparcia zakupu biletu lotniczego, na misyjny wjazd do Republiki Południowej Afryki, dla Siostry Małgorzaty Lech, ze zgromadzenia Sióstr Pallotynek.
Nasza parafianka, Siostra Małgorzata, po złożeniu slubów wieczystych i kilkuletnim przygotowaniu w najbliższych tygodniach uda się na placówkę misyjną do tego odległego kraju. Cieszymy się, że przez Jej posługę i dzieło ewangelizacji, które podejmuje, będzie też naszą reprezentantką w wielkim dziele misyjnym Kościoła. W najbliższą niedzielę będzie można złożyć do puszek swoją ofiarę na pomoc w zakupie biletu lotniczego dla Siostry Małgosi. Można rownież wpłacac swoje ofiary na parafialne konto bankowe.
Ksiądz Biskup Marian Florczyk, który przybędzie do naszej parafiii w najbliższą niedzielę 13. września br., na Mszy Świętej o godz. 18.00, będzie z cała wspólnota parafialną modlił się za Sr. Małgorzatę i udzieli Jej specjalnego Błogosławieństwa z posłaniem misyjnym. Zapraszamy wszystkich do towarzyszenie Siostrze Małgosi w misyjnej drodze posługi Kosciołowi Powszechnemu i już teraz składamy Bóg zapłać za składane ofiary na zakup lotniczego biletu.