Modlitwa

jesus 753063 640

 

Panie Jezu Chryste, wyznajemy Ciebie Królem Wszechświata. Cokolwiek stworzone zostało dla Ciebie istnieje. Wypełniaj przez nas wszystkie Twoje prawa. Odnawiamy nasze przyrzeczenia chrztu świętego. Wyrzekamy sie grzechu i szatana i wszytkiego co do zała prowadzi. Obiecujemy życ w wolności dzieci Bożych, a przede wszystko czynić wszystko, oby zwyciężyły prawa Twego Królestwa Prawdy, Sprawiedliwości, Miłości i Pokoju. Amen.

Skrzynka intencji

497px Pióro i kałamarz.svg

Odwiedziny

Liturgia dnia

Krąg Biblijny

Krąg Biblijny

reading 434705 1280

to spotkanie ze Słowem Bożym, odnajdywanie jego Prawdy w naszym życiu, poznawanie Ewangelii i zgłębianie jej przesłania. Na naszych spotkaniach rozważamy Słowo Boże, które będzie czytane w najbliższą niedzielę, chwilę medytujemy, rozmyślamy, a potem dzielimy się w kręgu tym, co nas dotknęło, naszymi przemyśleniami i wątpliwościami. Niejasności pomaga nam rozwiewać ks. Adam Rosochacki - nasz duchowy opiekun.

Jeśli odczuwasz potrzebę poznawania Jezusa przez Jego Słowo - przyjdź i dołącz do nas!

Nie musisz być znawcą Pisma Świętego - możesz przyjść bez żadnego przygotowania. Przyjdź - posłuchaj, co Jezus mówi do Ciebie w Ewangelii i przez pozostałych uczestników kręgu.

Spotkania Kręgu odbywają się w każdy piątek po Mszy św. wieczornej.