Modlitwa

jesus 753063 640

 

Panie Jezu Chryste, wyznajemy Ciebie Królem Wszechświata. Cokolwiek stworzone zostało dla Ciebie istnieje. Wypełniaj przez nas wszystkie Twoje prawa. Odnawiamy nasze przyrzeczenia chrztu świętego. Wyrzekamy sie grzechu i szatana i wszytkiego co do zała prowadzi. Obiecujemy życ w wolności dzieci Bożych, a przede wszystko czynić wszystko, oby zwyciężyły prawa Twego Królestwa Prawdy, Sprawiedliwości, Miłości i Pokoju. Amen.

Skrzynka intencji

497px Pióro i kałamarz.svg

Odwiedziny

Liturgia dnia

rosary 699619 1280Jeśli chcesz abyśmy pomodlili się w Twojej intencji to możesz przesłać ją na adres parafii. Zostanie ona przekazana grupom modlitewnym,  m.in. księżom, kołom różańcowym i siostrom zakonnym. Jeśli chcesz włączyć się w modlitwę za innych, zaglądaj tu i w miarę możliwości ogarniaj modlitwą poszczególne intencje.

 

     Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłośćbędzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.

Intencja

christian 1316206 640Aby Pan Bóg kierował naszym życiem, abyśmy stawali się coraz lepszymi rodzicami dla naszych dzieci oraz wzajemnie dla siebie odnowili, co to znaczy być dobrym małżonkiem,
z Panem Bogiem!

parafianka Dorota

Prośba o modlitwę 2

+ W intencji Panu Bogu wiadomej

parafianka

Prośba o modlitwę

***

Za pewną rodzinę znajdującą się w bardzo trudnej sytuacji finansowej,