Modlitwa

jesus 753063 640

 

Panie Jezu Chryste, wyznajemy Ciebie Królem Wszechświata. Cokolwiek stworzone zostało dla Ciebie istnieje. Wypełniaj przez nas wszystkie Twoje prawa. Odnawiamy nasze przyrzeczenia chrztu świętego. Wyrzekamy sie grzechu i szatana i wszytkiego co do zała prowadzi. Obiecujemy życ w wolności dzieci Bożych, a przede wszystko czynić wszystko, oby zwyciężyły prawa Twego Królestwa Prawdy, Sprawiedliwości, Miłości i Pokoju. Amen.

Skrzynka intencji

497px Pióro i kałamarz.svg

Odwiedziny

Liturgia dnia

Ogłoszenia parafialne (16.II.2020)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

6. NIEDZIELA ZWYKŁA 16.II. 2020r.

 

1) W liturgii kościoła w bieżącym tygodniu:

- w sobotę, 22. lutego wspomnienie liturgiczne Katedry św. Piotra w Rzymie.

2) Zapowiadamy rozpoczęcie przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Młodzież klas VII SP, ale i starsi, którzy nie przyjęli jeszcze tego sakramentu, mogą już zgłaszać się do ks. Łukasza po odbiór deklaracji kandydata. W niedzielę 01. marca br., po Mszy Świętej o godz. 11.30., zapraszamy na pierwsze spotkanie młodzieży klas VII, która rozpocznie cykl spotkań przygotowujących do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej w grudniu br.

3) Jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela z wiadomościami z życia Kościoła Kieleckiego. Jest również ogólnopolski Gość Niedzielny, dla dzieci Mały Gość Niedzielny, a dla chorych i starszych Biuletyn Apostolstwa Chorych;

Wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni składamy serdeczne życzenia i otaczamy życzliwa modlitwą!

KRONIKA ŻAŁOBNA;

W ostatnich dniach odszedł na spotkanie z miłosiernym Bogiem:

+ Stanisław DYRDUŁ, lat 75., zam. ul. Petyhorska;

Pogrzeb jutro o godz. 14.00).

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...