Modlitwa

jesus 753063 640

 

Panie Jezu Chryste, wyznajemy Ciebie Królem Wszechświata. Cokolwiek stworzone zostało dla Ciebie istnieje. Wypełniaj przez nas wszystkie Twoje prawa. Odnawiamy nasze przyrzeczenia chrztu świętego. Wyrzekamy sie grzechu i szatana i wszytkiego co do zała prowadzi. Obiecujemy życ w wolności dzieci Bożych, a przede wszystko czynić wszystko, oby zwyciężyły prawa Twego Królestwa Prawdy, Sprawiedliwości, Miłości i Pokoju. Amen.

Skrzynka intencji

497px Pióro i kałamarz.svg

Odwiedziny

Liturgia dnia

Ogłoszenia parafialne (21.VI.2020)

12. NIEDZIELA ZWYKŁA

21.VI.- 2020r.

1) W liturgii Kościoła w bieżącym tygodniu:

- w środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, uroczystość odpustowa w parafii na Podhalu;

2) Zapraszamy dalej na Nabożeństwa Czerwcowe, ku czci NSPJ.

3) Jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

· W kościele nie ma już limitu osób, jednak bardzo prosimy, aby dalej zachować bezpieczna odległość pomiędzy osobami. Obowiązuje nas również zakrywanie ust i nosa w zamkniętej przestrzeni. Zadbajmy o to, abyśmy czuli się bezpiecznie.

4) Przy budowie naszej nowej Sali - Auli parafialnej, pracownicy zakończyli kolejny etap. Zostało położone ocieplenie na stropach, nowe pokrycie z papy termozgrzewalnej, okucia blacharskie i instalacja odgromowa. Dziękuję parafianom za zainteresowanie i składane na ten cel ofiary. Przypominam, że można swoją ofiarę przekazywać na konto parafialne, (przekazy z numerem kontem są na stelażu przy wyjściu z kościoła, lub na stronie internetowej parafii), aby móc je potem przy rozliczeniu PIT odpisać w wysokości 6%, jako tzw. darowizna na kościół. Bóg zapłać ofiarodawcom!

Wszystkim parafianom składamy serdeczne życzenia, szczególnie pamiętamy o solenizantach i jubilatach tych dni, i polecamy w modlitwie, prosząc o opiekę Opatrzności Bożej dla całej parafialnej rodziny!

Z Kroniki żałobnej naszej wspólnoty parafialnej:

W minionym tygodniu odszedł na spotkanie z Panem życia i śmierci :

+ Jerzy WOLSKI , lat 67., zam. ul. Ściegiennego;

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...