Modlitwa

jesus 753063 640

 

Panie Jezu Chryste, wyznajemy Ciebie Królem Wszechświata. Cokolwiek stworzone zostało dla Ciebie istnieje. Wypełniaj przez nas wszystkie Twoje prawa. Odnawiamy nasze przyrzeczenia chrztu świętego. Wyrzekamy sie grzechu i szatana i wszytkiego co do zała prowadzi. Obiecujemy życ w wolności dzieci Bożych, a przede wszystko czynić wszystko, oby zwyciężyły prawa Twego Królestwa Prawdy, Sprawiedliwości, Miłości i Pokoju. Amen.

Skrzynka intencji

497px Pióro i kałamarz.svg

Odwiedziny

Liturgia dnia

Ogłoszenia parafialne (28.07.2019)o

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17. NIEDZIELA ZWYKŁA 28.VII. 2019r.

1) W tym tygodniu, w liturgii:

- w poniedziałek wspomnienie św. Marty;

- w środę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera;

- w czwartek święto św. Alfonsa Marii Liguori, prezbitera;

- piątek, jest pierwszym w miesiącu sierpniu, możliwość spowiedzi rano przed Mszą św. o godz. 7.00 i od godz. 17.00.

- w sobotę o godz. 7.30., nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP;

2) Przypominamy i zapraszamy w sierpniu, na Kielecką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, w dniach od 5. do 13. sierpnia. br. W kancelarii można odebrać deklaracje zgłoszeniowe. W naszej parafii pielgrzymów będziemy gościli na nocleg 8. sierpnia, od godz. 17.00. Prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia pielgrzymów z grupy żółto-niebieskiej, na nocleg w rodzinach naszej parafii.

Przypominamy, że jest również propozycja Pielgrzymki rowerowej, w dniach 20-23. sierpnia, br.

4) Polecamy prasę katolicką Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa dla dzieci, Biuletyn Apostolstwa Starszych i chorych. Jest także nowy dwumiesięcznik „Misje dzisiaj” z naszym dodatkiem, o życiu i pracy kieleckich misjonarzy.

5) Witamy serdecznie przybywających do nas wakacyjnych gości i prosimy niech czują się dobrze w naszym kościele i parafialnej wspólnocie. Codziennie pamiętamy w modlitwie o naszych parafianach. Wy też nie zapomnijcie o modlitwie, o obowiązku niedzielnej Mszy Świętej i postawie dobrego chrześcijanina.

Niech w czasie wakacyjnych podróży wszystkich prowadzi NMP Matka Dobrej Drogi a Opatrzność Boża roztacza nad Wami swoją opiekę!

SZCZĘŚĆ BOŻE!