Modlitwa

jesus 753063 640

 

Panie Jezu Chryste, wyznajemy Ciebie Królem Wszechświata. Cokolwiek stworzone zostało dla Ciebie istnieje. Wypełniaj przez nas wszystkie Twoje prawa. Odnawiamy nasze przyrzeczenia chrztu świętego. Wyrzekamy sie grzechu i szatana i wszytkiego co do zała prowadzi. Obiecujemy życ w wolności dzieci Bożych, a przede wszystko czynić wszystko, oby zwyciężyły prawa Twego Królestwa Prawdy, Sprawiedliwości, Miłości i Pokoju. Amen.

Skrzynka intencji

497px Pióro i kałamarz.svg

Odwiedziny

Liturgia dnia

Ogłoszenia parafialne (11.08.2019)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

19. NIEDZIELA ZWYKŁA 11.VIII. 2019r.

1) W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

- we wtorek 13. sierpnia o godz. 20.00, kolejne spotkanie, Msza święta i modlitwa w ramach Nowenny Fatimskiej; Zapraszamy!

- w środę 14. Sierpnia święto św. Maksymiliana Marii Kolbe, męczennika Auschwitz. O godz. 18.00. zapraszamy na Mszę świętą i modlitwę przed obrazem Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan. Przy tej ikonie Rycerze Kolumba, którzy rozpoczęli działalność także w naszej parafii, włączają się do ogólnoświatowej modlitwy za chrześcijan prześladowanych na Bliskim Wschodzie. Po Mszy świętej z kazaniem na ten temat, poszczególne grupy i wspólnoty naszej parafii będą prowadziły modlitwę różańcową do godz. 19.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy;

- w czwartek 15. sierpnia br. w liturgii uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy Świętych będzie jak w każda niedzielę. Na wszystkich mszach świętych tradycyjnie też poświęcimy zboża, zioła, kwiaty i tegoroczne owoce.

- w sobotę, święto Świętego Jacka prezbitera z zakonu OO. Dominikanów;

2) Polecamy prasę katolicką Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa dla dzieci, Biuletyn Apostolstwa Starszych i chorych.

3) Witamy serdecznie przybywających do nas wakacyjnych gości i prosimy niech czują się dobrze w naszym kościele i parafialnej wspólnocie. Codziennie pamiętamy w modlitwie o naszych parafianach przebywających na wakacjach. Wy też nie zapomnijcie o modlitwie, o obowiązku niedzielnej Mszy Świętej i postawie dobrego chrześcijanina.

Drogim Parafianom i Gościom, życzymy błogosławionej niedzieli, miłego świętowania w gronie rodzinnym, dobrego tygodnia, a obchodzącym imieniny oraz świętującym swoje urodziny lub rocznice wypraszamy Boże błogosławieństwo.

SZCZĘŚĆ BOŻE!